درباره ما

شرکت سرمایه گذاری مهریاریکی دیگر از زیر مجموعه های گروه شرکت های مازیار میباشد که با شعار تضمین سرمایه گذاری، شروع به فعالیت نموده است. این مجموعه شامل مدیران و همکارانی با تجربه و تحصیلات آکادمیک بالا و همچنین متعهد به صداقت و دانش فنی و تجربه گسترده در بازارهای سرمایه میباشد تا بهترین تجربه و رضایت را برای مشتریان خود فراهم سازد. با توجه به تجربیات و تحقیقات بازار جهت سرمایه گذاری و همچنین کاهش ریسک سرمایه گذاران و سود آوری بالاتر، بیشتر توجه خود را متوجه بازار مسکن کرده است.

این مجموعه با شناسایی و تحقیق مداوم این بخش جذاب از بازار سرمایه بهترین ، کم ریسک ترین و سودآور ترین موقعیت ها را به سرمایه گذار پیشنهاد میدهد و با توجه به قدرت پشتیبانی شرکتهای همکار این شرکت در زمینه معماری، ساخت و خرید و فروش مهندسی شده که همگی زیر مجموعه گروه شرکتهای مازیار میباشند بهترین تجربه و امن ترین مسیر سودآوری را یرای سرمایه گذاران خود به ارمغان می آورد.

تضمین حداقل سود سرمایه گذاری شما در این مجموعه گامی مثبت در راستای حفظ اعتماد سرمایه گذاران است که این مقوله کلیدی با تجربه بسیار بالا و شناخت دقیق بازارهای متنوع داخلی و خارجی و همچنین با کمک شرکای تجاری حرفه ای و متعهد امکان پذیر شده است.

خدمات گسترده ای توسط شرکت سرمایه گذاری مهریار بصورت تخصصی و با توجه به نیاز شما ارائه میگردد و همچنین اجرای پلان های پیشنهادی، تضمینی دیگر جهت سهولت و اعتماد سازی مشتریان است که با تکیه بر دانش و تجربه مدیران و همکاران دانش آموخته و حرفه ای شرکت سرمایه گذاری مهریار امکان پذیر شده است . شرکتی که سرمایه شما را تضمین میکند به خدمات خود ایمان دارد.

همکاران شرکت سرمایه گذاری مهریار